Instalacje i regulowanie anten

Wszelkie instalacje realizujemy na terenie całej Warszawy oraz w okolicach stolicy. Aby dowiedzieć się, czy będzie możliwa instalacja anteny w danej miejscowości, prosimy o kontakt z naszą obsługą klienta, celem uzgodnienia ewentualnych kosztów dojazdu, o ile takie w ogóle będą. Jest to oczywiście uzależnione od odległości oraz zakresu zlecenia.

Instalacja i ustawianie anten

Instalacja w obrębie miasta stołecznego Warszawa ustawianie regulowanie oraz naprawa jak i wszystkie inne czynności. Instalowanie anten telewizyjnych radiowych oraz satelitarnych to nasze usługi flagowe firmowe. Aby uzyskać konkretną informację odnośnie nowej instalacji lub naprawy istniejącej, muszą Państwo podać kilka niezbęðnych informacji naszej obsłudze, która przedstawi wstępną wycenę. Jest to bardzo istotne dla obu stron, by uniknąć niepotrzebnych nieporozumień.

Regulowanie instalowanie i naprawy

Nasza drużyna dysponuje w Warszawie odpowiednim potencjałem wykonawczym, aby zrealizować każde, nawet najbardziej ambitne zlecenie w zakresie naprawy i instalacji systemów antenowych. Każdy klieny jest dla nas ważny i każdego traktujemy priorytetowo. Instalacja anten w Warszawie dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Nie pośredniczymy w przekazywaniu zleceń. Jesteśmy fachowcamy od instalacji – nie pośrednikami. Nasi pracownicy to nie telefoniści, ale wykwalifikowani fachowcy, dysponujący ogromną wiedzą techniczną w dziedzinie instalacji antenowych.

instalacje anten